Firma Handlowa J5.PL
Witamy na stronie Grupy J5.PL.

Firma Handlowa J5.PL
powstała w 1994 roku. Na przestrzeni tych lat zajmowaliśmy się importem, dystrybucją i sprzedażą bezpośrednią artykułów strzeleckich, obronnych i militarnych.

Pozwoliło nam to zdobyć szereg doświadczeń oraz poznać upodobania i zainteresowani naszych klientów, a przede wszystkim zrozumieć, że praca połączona z pasją stanowi mieszankę w której jesteśmy wiarygodni wobec partnerów handlowych natomiast klient traktuje nas po przyjacielsku.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz przemyślanej strategii rozwoju jesteśmy w stanie zapewnić pełną satysfakcje ze współpracy z naszą firmą.

Rozwój nowych technologii takich jak telekomunikacja i internet pozwoliły na szybki rozwój firmy. Obecnie nasza firma prowadzi 5 sklepów stacjonarnych w WARSZAWIE, POZNANIU i LUBLINIE, jest właścicielem sklepu internetowego www.militarne.pl i administratorem stron
www.pasja4x4.plGrupa J5.PL specjalizuje się w sprzedaży i dystrybucji odzieży militarnej, obuwia taktycznego, wojskowego oraz wyposażenia i sprzętu turystycznego.
Jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży amerykańskiej firmy Alpha Industries oraz niemieckich firm BRANDIT, MFH, Commando.

Jesteśmy czynnymi uczestnikami i organizatorami wielu imprez w terenie. Prowadzimy wypożyczalnię samochodów terenowych wraz z doświadczonymi instruktorami. Zajmujemy się organizacją imprez integracyjnych dla firm i instytucji.

Nasza oferta skierowana jest do ludzi aktywnych, którzy lubią dobrą zabawę z bezpieczną bronią
i czerpią satysfakcję w uprawianiu sportów extremalnych, strzelectwa i turystyki.


W naszej ofercie znajdziecie Państwo największy wybór w Polsce; broni bez zezwolenia, art. militarnych
i obronnych.

Zakup i posiadanie tych wyrobów nie wymaga zezwolenia, a ich wykonanie jest rzetelne, trwałe i bezpieczne w użyciu.

Nasze produkty posiadają atesty i badania CLK KGP w Warszawie, dopuszczające je do sprzedaży
i posiadania bez zezwolenia Policji.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nie tylko naszej strony internetowej, ale również naszej firmy, gdzie czeka na Państwa przyjazna atmosfera i fachowa obsługa. W każdej chwili służymy swoją wiedzą
i poradą.

Z pozdrowieniami
Robert Obroślak
Właściciel